Zahraniční poznávací zájezdy 2017

Benátky

Benátky, Itálie

Rádi poznáváte zajímavá místa za hranicemi České Republiky? Lákají vás aktivity a dobrodružství spojené s aktivní dovolenou? Vydejte se s námi na zahraniční poznávací zájezdy a užijte si nové zážitky, potkejte zajímavé lidi se stejnými zájmy a objevujte nádhery planety Země. Poznávací zájezdy do zahraničí jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich obliba stoupá s možností levného a stále dostupnějšího cestování a to i do takových koutů světa, kam dříve vkročilo jen pár jedinců.

Zahraniční poznávací zájezdy za exotickou

Vydejte se například do exotického Tibetu, obdivujte přírodní krásy Austrálie či divokého Skotska. Za historií se vydejte do Egypta, kde si můžete vychutnat egyptské pyramidy nebo třeba využít možnosti plavby po Nilu. Náboženské cestování přivádí zase tisíce turistů každoročně do Izraele.

Poznávací zájezdy do velkoměst

Pokud vás snad lákají spíše zahraniční poznávací zájezdy ve vyhlášených velkoměstech, neváhejte a vydejte se do Paříže, města všech zamilovaných, kde si nejeden pár pod Eiffelovkou vyznal lásku a možná i něco víc. Město parfémů a módy k tomu přeci jen vybízí. Možností je ale mnohem víc. Co takhle obdivovat fantastické památky v Římě, Londýně či nedaleké Vídni?

Zahraniční poznávací zájezdy vám umožní prožít fantastické dny plné nových poznatků. Svět je obrovský a potřeba každého z nás je objevovat zajímavá místa. Některá nejsou ani příliš vzdálená a přesto vás svoji krásou nadchnou.

Zobrazit nabídku poznávacích zájezdů >>

         
Powered by WordPress