Archív

Poznávací zájezd bez pojistky je hazard

Itálie - Benátky

Milujete poznávací cesty? Rádi si prohlížíte nová města plná památek a různých turistických atrakcí? Objevujete s chutí neznámou krajinu? Rádi vyrážíte vstříc dobrodružství? Přináší vám toulky a odhalování neznámých míst adrenalin? To je samozřejmě dobře, rozšiřuje vám to obzory. Ovšem ať už vyrazíte kamkoli, nikdy se nezapomeňte pojistit.

Invia poznávací zájezdy

CK Invia

Chcete poznávat krásná místa naší planety, ochutnávat jiné kuchyně? Milujete historické památky nebo místa, kde se tvořily dějiny? Nebo se zkrátka rádi střetáváte s lidmi jiných kultur? Vydejte se společně s naším partnerem Invia na poznávací zájezdy do všech koutů světa.

Silvestr v Paříži, Londýně, Římě, Alpách, Praze nebo na horách?

Oslavy nového roku – silvestr, můžete přivítat na nejrůznějších místech Evropy. Tradičně se již největšímu zájmu těší silvestr na horách, v Alpách, ale také v nejznámějších velkoměstech jako je Paříž, Londýn, Praha či Řím. Co jednotlivá místa přináší si povíme v dnešním článku.

Poznávací zájezdy od CK Čebus 2017

Pobřeží Itálie

Cestovní kancelář Čebus je specialistou na autobusové poznávací zájezdy, to ovšem neznamená, že se s touto cestovkou nepodíváte do exotických krajin typu Mexika, Srí Lanky či na safari do Tanzanie. CK Čebus je tu již od roku 2000 (alespoň dle data založení na koncesní listině) a za těch více jak 13 let své existence si získala […]

Poznávací zájezdy od CK Čedok 2017

Pohled na Barcelonu, zdroj: vlastní fotoarchív

Rádi poznáváte nová místa? Chcete navštívit nejkrásnější města Evropy? Milujete ten pocit, kdy se ocitnete v jiné zemi obklopení vším tím ruchem a jinou náturou? Tak potom vyrazte na poznávací zájezdy s CK Čedok. Ta cestovní kancelář tu je pro vás již od roku 1920. Během té doby si ČEDOK (Československá cestovní a dopravní kancelář) […]

Powered by WordPress