Archív

Zájezd na Oktoberfest 2017 | Mnichov

pivo

Oktoberfest v Mnichově je jednou z nejslavnějších událostí roku. Oktoberfest 2017 nebude výjimkou. Očekává se návštěvnost 6-7 milionů lidí a to v období 16. září až 3. října 2017, kdy festival končí. Oktoberfest je Disneylandem pro dospělé a nedílná součást bavorské kultury. Získejte zájezd na Oktoberfest už nyní s předstihem, nebo si zajistěte pohodlné ubytování […]

Poznávací zájezd bez pojistky je hazard

Itálie - Benátky

Milujete poznávací cesty? Rádi si prohlížíte nová města plná památek a různých turistických atrakcí? Objevujete s chutí neznámou krajinu? Rádi vyrážíte vstříc dobrodružství? Přináší vám toulky a odhalování neznámých míst adrenalin? To je samozřejmě dobře, rozšiřuje vám to obzory. Ovšem ať už vyrazíte kamkoli, nikdy se nezapomeňte pojistit.

Invia poznávací zájezdy

CK Invia

Chcete poznávat krásná místa naší planety, ochutnávat jiné kuchyně? Milujete historické památky nebo místa, kde se tvořily dějiny? Nebo se zkrátka rádi střetáváte s lidmi jiných kultur? Vydejte se společně s naším partnerem Invia na poznávací zájezdy do všech koutů světa.

Silvestr v Paříži, Londýně, Římě, Alpách, Praze nebo na horách?

Oslavy nového roku – silvestr, můžete přivítat na nejrůznějších místech Evropy. Tradičně se již největšímu zájmu těší silvestr na horách, v Alpách, ale také v nejznámějších velkoměstech jako je Paříž, Londýn, Praha či Řím. Co jednotlivá místa přináší si povíme v dnešním článku.

Tropical Island Berlín – zájezd, ceník, slevy

Tropical Island je unikátní krytý aquapark ležící přibližně 60 km od Berlína. Chcete i vy okusit skutečné tropy téměř uprostřed Evropy? Láká vás poznat největší krytý komplex Evropy, který se nikdy nezavírá? Pak si objednejte zájezd, sbalte si plavky a vyrazte!

Eurovíkend Paříž – last minute letecky i autobusem

Paříž

Vezmeme vás letecky nebo autobusem do nejromantičtějšího města v Evropě, do Paříže. Tam vám zajistíme příjemný hotel, který si sami vyberete. V případě zájmu se můžete spolehnout také na zkušeného a česky mluvícího průvodce. To je eurovíkend v Paříži, no řekněte, nezní to báječně?

Největší kryté aquaparky na světě

Podzimní a zimní počasí přímo láká k návštěvě vyhřívaného aquaparku. Pokud se nespokojíte s těmi v ČR, připravily jsme pro vás ze zajímavosti seznam největších krytých aquaparků na světě. Výhoda je jasná. Jsou otevřeny po celý rok a nejsou ovlivněny počasím. Seznam se výstavbou nových parků neustále mění, takže pokud tu máme už nějaký neaktuální, […]

Londýn památky / vybíráme 10 nej

Fish and Chips, šálek čaje, špatné jídlo, ještě horší počasí a historické památky. To je Londýn. Hlučné, živé a multikulturní město je s počtem 8 milionů obyvatel jedním z největších měst na světě. Je předním světovým městem kultury, módy, financí, politiky i obchodu a zůstává jedním z nejnavštěvovanějších měst Evropy. Historické památky tu najdete na […]

Powered by WordPress