Poznávací zájezdy od CK Čedok 2017

Rádi poznáváte nová místa? Chcete navštívit nejkrásnější města Evropy? Milujete ten pocit, kdy se ocitnete v jiné zemi obklopení vším tím ruchem a jinou náturou? Tak potom vyrazte na poznávací zájezdy s CK Čedok. Ta cestovní kancelář tu je pro vás již od roku 1920. Během té doby si ČEDOK (Československá cestovní a dopravní kancelář) vytváří silnou pozici na trhu a dnes patří mezi spolehlivé partnery pro cestující mířící do různých koutů naší planety.

Poznávací zájezdy od ČEDOKU, kam se můžeme podívat?

ČEDOK jakožto komplexní cestovní kancelář nabízí poznávací zájezdy téměř do kteréhokoliv koutu naší planety. Turisté ovšem častěji než exotiku žádají ověřené destinace a velkoměsta.

Pohled na Barcelonu, zdroj: vlastní fotoarchív

Pohled na Barcelonu - v dáli katedrála Sagrada Familia, zdroj: vlastní fotoarchív

Rezervovat si můžete například poznávací zájezdy od CK Čedok do Říma, věčného a v minulosti nejmocnějšího města v Evropě, které v současné době láká turisty nejen na svoji bohatou historii, ale mladí lidé jej stále častěji navštěvují také kvůli nákupům. Při poznávací zájezdech neminete všechny důležité historické památky, například Koloseum, Forum Romanum, Senát, Titův oblouk, Trajánův sloup, Kapitol, Fontanu di Trevi či Španělské schody.

Pro milovníky romantiky je jasnou volbou francouzské hlavní město na řece Seině – Paříž. Zdejší poznávací zájezdy Čedok zahrnují jak ubytování a případně i dopravu, tak i návštěvu všech významných památek jako je Náměstí Svornosti, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G. Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, Opera a samozřejmě nechybí ani možnost nákupů. To je ostatně ve městě módy a parfémů povinností.

Mezi další oblíbená evropská města patří italské Benátky, Barcelona, Madrid, Vídeň ale také Budapešť či hlavní město Anglie – Londýn.

Velmi oblíbené jsou také poznávací zájezdy do exotických krajin. CK Čedok vás vypraví například na Safari v Keni nebo do USA, kde si budete moci prohlédnout to nejlepší co daná lokalita vůbec nabízí.

Co obsahují poznávací zájezdy ČEDOK?

Většina poznávacích zájezdů cestovní kanceláře Čedok obsahuje dopravu, ubytování, stravu a návštěvu významných historických i moderních památek. Vždy ale předem prostudujte jak program celého zájezdu, tak i služby a vstupy zahrnuté v ceně. U některých zájezdů je třeba připlatit si extra vstupy.

Jak objednat poznávací zájezdy od Čedoku?

Poznávací zájezdy Čedok si můžete objednat například na stránkách cestovní agentury nebo přímo na oficiálních stránkách CK Čedok.

         
Powered by WordPress