Poznávací zájezdy od CK Čebus 2017

Cestovní kancelář Čebus je specialistou na autobusové poznávací zájezdy, to ovšem neznamená, že se s touto cestovkou nepodíváte do exotických krajin typu Mexika, Srí Lanky či na safari do Tanzanie. CK Čebus je tu již od roku 2000 (alespoň dle data založení na koncesní listině) a za těch více jak 13 let své existence si získala řadu zákazníků, kteří se rádi vracejí.

Pobřeží Itálie

Poznávací zájezdy od Čebus, kam se můžeme podívat?

Za vínem

Cestovní kancelář Čebus má širokou nabídku tématických poznávacích zájezdů. Díky tomu se můžete vydat například na cesty za vínem. To ocení zejména střední a starší generace cestovatelů, kteří mají k vinné révě blíže. Vydat se můžete na Kypr, do vinařských oblastí kolem Balatonu, do Toskánska, Burgundska či vinařských oblastí Rakouska a Německa.

Za operou

Své fanoušky si jistě najdou i poznávací tématické zájezdy za operou. Umělecká Praha, metropolitní opera v New Yorku nebo koncert Wolfganga Amadeuse Mozarta – Don Giovanni v opeře Gran Teatro la Fenice v Benátkách jsou jistě zárukou toho, že se nebudete na cestách s Čebus nudit.

Do termálních lázní

Bükfürdö,  Sárvár,  Hévíz, Papá, Hegykö, Velký Meder – jestli vám tyto názvy něco říkají, tak vězte, že se jedná o termální lázně v Maďarsku a na Slovensku. Právě za poznáním těchto skvostných a vyhlášených lázní míří zákazníci Čebus, aby si zde odpočinuly od napjatého životní stylu a nabrali nové síly do dalších dní. Několikadenní zájezdy s programem, průvodcem, pojištěním a dalšími službami jsou vypsané v několika termínech. Vy si jen vyberte ten, který vám vyhovuje.

Na vánoční trhy

Bezesporu nejvíce rušno bývá během vánočních svátků, kdy své autobusy CK Čebus vypraví do nejrůznějších koutů Evropy na adventní trhy. Vydat se můžete do Norimberku, Mnichova, Salzburgu, Paříže, Krakova, Vídně, Budapešti, Bratislavy nebo třeba nedalekých Drážďan. Ceny jsou velmi příjemné a pokud je vám více jak 60 let, můžete dokonce očekávat slevy pro seniory. Odjezd je většinou brzo ráno a návrat v podvečerních hodinách.

Klasické poznávací zájezdy

Ačkoliv se na první pohled zdá, že cestovní kancelář Čebus je zaměřena pouze na tématické poznávací zájezdy, opak je pravdou. V široké nabídce nechybí klasické poznávací zájezdy do Francie, Itálie, Španělska, Anglie, do zemí Beneluxu či do Ruska. Specialitou jsou pak poznávací zájezdy po České Republice. Vydat se můžete za zámky Jižních Čech, za krásami Západních Čech do Českého Krumlova a na řadu dalších míst, kde je krásně.

Kde objednat poznávací zájezdy od Čebus pro rok 2017

Poznávací zájezdy CK Čebus si můžete rezervovat na oficiálních stránkách cestovní kanceláře – www.cebus.cz nebo v některé z cestovních agentur, která nabídky CK nabízí. Mezi takovou agenturu patří například TravelPortal.cz.

         
Powered by WordPress