Pobytově poznávací zájezdy 2017

Chcete skloubit pohodovou dovolenou u moře s poznáním okolních krás místa, kde jste ubytováni? Přesně takové možnosti vám nabízí pobytově poznávací zájezdy pro rok 2017. Ideální to kombinace relaxace u moře a výletů. Nebaví vás celý týden ležet na jedné pláži u moře, chcete aktivnější dovolenou a přesto si chcete odpočinout? Věnujte čas své dovolené také výletům do okolní krajiny. Pobytově poznávací zájezdy vám ukáží nové věci, rozdílnou kulturu a zprostředkují vám nové zážitky a vzpomínky na celý život..

Jak probíhá takový pobytově poznávací zájezd?

Pobytově poznávací zájezdy trvají zpravidla 7 – 12 dní. Během vaší dovolené, máte již předem možnost seznámit se s celkovým programem. Itinerář obsahuje nejen relaxaci u moře, která bývá většinou každý druhý den, ale samozřejmě také velké množství poznávacích výletů. Ty se pořádají většinou do blízkého okolí, protože trvají maximálně jeden den. Dá se říci, že pobytově poznávací zájezdy jsou lehčí formou klasických poznávacích zájezdů a ještě si odpočinete.

Oblíbené pobytové destinace s poznáním v roce 2017

Vybírat pobytově poznávací zájezdy pro rok 2017 je možné do desítek lokalit a destinací. Záleží na nabídce samotné cestovní kanceláře. Mezi velmi oblíbené lokality patří tradičně Španělsko s bohatou kulturou, divoká Itálie po stopách Římanů či romantická Francie. Dobrodružství naopak nabízí exotické Mexiko s bájnými Mayskými poklady a karibskými plážemi či třeba Srí Lanka, jejíž krásy jsou nepopsatelné.

Pro tzv. fajnšmekry je mezi destinacemi na výběr i Bosna a Hercegovina, Rumunsko, Albánie, Chorvatsko či Anglie.

Co říkáte na pobytově poznávací zájezdy? Můj osobní názor je velmi kladný. Jedná se totiž o to, co vždy na dovolené vyhledávám, tedy zábavu, poznání a zároveň čas od času odpočinek na prosluněné pláži. Ono, kdo by také vydržel ležet celý den na stejném místě že?

Francie Azurové Pobreží

         
Powered by WordPress