Londýn letecky

Poznejte s námi Londýn, město minulosti i současnosti. Letecky se přepravíte k řece Temži, kde budete obdivovat přelomovou architekturu i kulturu, které tvořily dějiny Velké Británie i celé Evropy. Londýn je městem, které osloví každý typ návštěvníka. Letecky se sem dostanete velmi snadno. Pak už záleží na vás, zda dáte přednost návštěvám galerií, muzeí či půjdete po stopách architektonických památek. Ty nejkrásnější najdete ve Westminsteru, na Trafalgarském náměstí či na Piccadilly Cirkus.

Eurovíkend Londýn letecky

Londýn je letecky dostupný z Prahy průměrně za necelé dvě hodiny letu. Přistávat budete na jednom z 6ti letišť – London City, Gatwick, Heathrow, Luton, Southend, Stansted, a to po překonání necelých 1050 kilometrů.

Letecky se můžete vydat na tzv. prodloužené víkendy, které trvají zpravidla 4 dny (pátek až pondělí). Prodloužené víkendy jsou často označovány modernějším slovem eurovíkendy. Vybrat si můžete nejen vyhovující termín, ale také zaměření zájezdu (nákupy, památky, muzea, atrakce pro děti nebo třeba fotbal).

Proč do Londýna

Londýn je hlavní město Velké Británie, sídlo britských monarchů, vlády, obchodu i zábavy. Již po celá staletí je Londýn historickou chloubou celého Spojeného Království.

Nejznámější čtvrtí je West End, společenské, kulturní i zábavní centrum, kde vládne život a moderna. Právě zde se shromažďují lidé, aby se zabavily až do nočních hodin.

Nejznámější památkou Londýna je Buckinghamský palác, sídlo a úřad královny Alžběty II.

Zkuste se s námi přepravit letecky do Londýna a prohlédněte si další z oblíbených částí tzv. čtvrť City. Hlavní finanční centrum, které je jedním z nejdůležitějších na světě. Dříve tu byla dominantou katedrála sv. Pavla, dnes jsou dominantní spíše vysoké prosklené budovy plné kanceláří.

         
Powered by WordPress