Jednodenní zájezdy 2017

Jednodenní zájezdy jsou v poslední době velmi oblíbené. Důvodem je efektivita a levná cesta, jak poznat zajímavé a atraktivní lokality v našem blízkém okolí. Užijte si i vy jednodenní poznávací zájezdy a zpestřete si tak nadcházející víkend. Můžete se vydat kousek za hranice za památkami, nákupy nebo na výlet na pěkné místo.

Typickým programem jednodenního zájezdu je výjezd autobusovou dopravou v brzkých ranních hodinách a návrat zpět v nočních hodinách ještě téhož dne. Většina denního času se poté tráví v cílové destinace samostatným nebo organizovaným programem dle typu vámi objednaného zájezdu. Pojďte si společně s námi užít báječný den a poznejte nové lidi se stejnými zájmy jako máte vy.

Jednodenní zájezdy pro rok 2017 aneb kam míříte nejčastěji?

Nejčastější cílové destinace jednodenních zájezdů pro rok 2017 tvoří blízké okolí České Republiky. Vydat se můžete za památkami do Saska, Bavorska nebo do severního Rakouska, kde můžete obdivovat pěkné hrady, zámky a půvabná městečka s překrásnou scenérií. Můžete také využít kvalitních wellness center a lázní.

Velmi oblíbené jsou jednodenní zájezdy do Drážďan za nákupy i krásami tohoto města. Proslulá je galerie Zwinger stejně jako nákupní bulvár Prager Strasse. Další oblíbenou destinací v Německu je Legoland, kde si zajisté užije celá rodina.

Ani vzdálenost Vídně není tak velká, abychom si zde nemohli užít parádní výlet. Nejčastěji míříme za prohlídkou samotného města, adventními trhy, výstavami umění či za zábavou (zábavný park Prater) a wellness službami.

I Polsko nabízí hned několik variant, kam se vydat. Hodně lidí žádá zájezdy do Osvětimy či královského města Krakova.

Maďarsko nabízí především termální lázně kde si odpočine nejen vaše tělo ale i mysl.

Jednodenní zájezdy 2017 vám umožní vykročit z každodenního životního stereotypu a zažít trochu té zábavy o nových zážitků. Tak to pojďte zkusit společně s námi.

         
Powered by WordPress