Eurovíkend Paříž – last minute letecky i autobusem

Vezmeme vás letecky nebo autobusem do nejromantičtějšího města v Evropě, do Paříže. Tam vám zajistíme příjemný hotel, který si sami vyberete. V případě zájmu se můžete spolehnout také na zkušeného a česky mluvícího průvodce. To je eurovíkend v Paříži, no řekněte, nezní to báječně?

Eurovíkend Paříž letecky i autobusem

Paříž

Paříž

Z centra Prahy do centra Paříže je to po silnici necelých 1 050 kilometrů. I díky nepříliš velké vzdálenosti tak můžete v nabídce cestovních kanceláří vybírat eurovíkendy do Paříže autobusem či letecky.

Pokud se vydáte letecky do Paříže vystupovat budete na mezinárodním a největším letišti – Charles de Gaulle. Občas chaotické letiště se třemi terminály spojují s centrem města vlaky, které odjíždějí v  intervalu každých 15 minut a stojí 8,50 €. Jízda trvá asi 40 minut a je to nejrychlejší způsob, jak se dostat z letiště do centra. Nízkonákladové letecké společnosti pak využívají letiště Beauvais, ze kterého odjíždí vlak do Paříže každých 20 minut.

Některé cestovní kanceláře zajišťují eurovíkendy v Paříži letecky s vyzvednutím na letišti. V praxi to pak znamená, že průvodce očekává celou skupinu již na místě, odkud vás doveze do hotelu nebo po památkách, dle vámi vybraného typu zájezdu. Nemusíte se tak starat o to, jak se z letiště sami dostanete.

Pokud plánujete organizovaný eurovíkend v Paříži autobusem můžete očekávat klidnou cestu až na místo, kde si vás převezme průvodce, který vám zkušeně ukáže ty nejlepší atrakce i historické památky.

Paříž je město, kam zkrátka chcete

Multikulturní Paříž je centrem veškerého dění. Ať vás zajímají historické památky, muzea, divadla, kultura i sport, vše je tu hojně zastoupeno.

Dominantou je Eifellova věž, Vítězný oblouk, katedrála Notre Dame či zámek Versailles.

Eurovíkend Paříž přeje také zamilovaným. Podle mnohých se jedná o nejromantičtější město v Evropě. Svoji lásku si tu vyznávají mladí i staří v různých podobách. Přidáte se i Vy?

         
Powered by WordPress